אתר יוון והאיים ממליצים על אתר זה להזמנת טיסות לכל יעדי יוון

 

הזמנת טיסה בנקודות אשראי

מסתבר שצריך הרבה מאד נקודות אשראי בכדי לרכוש גם את כרטיס הטיסה הזול ביותר, חברות האשראי מנסות לשווק עצמם עם שיטת הנקודות שלאט לאט נעלמת מהעולם אך עדיין היא קיימת ושמישה, אך פרוט הזכאות למימוש נקודות האשראי מעט "לוטה בערפל" בעמוד זה של flight booking נביא לכם את כל המידע על הזמנת טיסה בנקודות אשראי, גם מידע שקשה להשיג בעת חיפוש באינטרנט של מידע בנושא זה, חברות האשראי לא תמיד מספקות את כל המידע הנדרוש או שזה קיים אך אינו נגיש באופן ויזואלי לגולש הקצה, המידע בעמוד זה נכתב ע"י אנשי מקצוע מתחום כרטיסי האשראי בישראל, שהחליטו לעזור לנו להבהיר באופן ברור יותר את כל הסוגייה, יתרונותיה, חסרונותיה והבלתי נודע עליה.

שימו לב, המידע הבא הוא תוכנית צבירת נקודות טיסה של הנוסע המתמיד של אל על.
הכרטיסים שיוכלו לצבור נקודות באל על אשר הם בנוסע המתמיד הם, ויזה בינלאומי קאל, מאסטרקארד בינלאומי קאל, עסקי זהב, זהב, פלטיניום. כרטיס באשראי ישמש ככרטיס אשראי לכל דבר, יחולו עליו הזכויות והחובות שיש בכל כרטיס + התחייבות של דני חבר לשם צבירת הנקודות.

כאמור בשביל לצבור נקודות דרך כרטיס האשראי, חייבים להיות חבר בשרות " הנוסע המתמיד " של אל על, רק לאחר שהלקוח ימסור למנפיק ( חברות האשראי ) את מספר חבר המועדון הנוסע המתמיד יוכל להתחיל בתהליך צבירת הנקודות. לא ניתן לקבל נקודות ריטרואקטיביות, אלא רק לאחר היותכם חבריי מועדון.
אם כרטיס האשראי נגנב או אבד, אזי הכרטיס החדש אשר יונפק ישויך לתוכנית. הכרטיס אישי ולא ניתן להעבירו, גם לא הנקודות הנצברות.

צבירת הנקודות

נקודות הטיסה ניתנות בנפרד מכרטיס לכרטיס לפי התנאים שהאשראי עומד בהם, סוג המפתח והתקנון של בכרטיס, כרטיס אשראי שלא שייך לתוכנית הנוסע המתמיד לא יצבור נקודות טיסה. חישוב צבירת הנקוות יעשה בתום כל חודש בהתאם לעסקאות אשר נקלטו.
שימו לב, כל עסקה מזכה בנקודות עסקה למעט חיובים של מוסדות המדינה, כמו, מיסים, ביטוח לאומי, תשלומי מים, עריה, חברת חשמל וכן הלאה.

ויזה, מאסטרקארד, זהב בינלאומי של cal, כל 1750 שקלים נקודת טיסה אחת, פלטיניום כל 750 שקלים נקודה טיסה. אם רכשתם בסכום מסוים ונשאר שארית, אזי יצטברו הנקודות לחודש הבא. שימו לב הנקודות יחלו להצטבר לא לפני 201 שקלים לחודש, כלומר ה 200 שקלים הראשונים של הקנייה לא מחושבים כנקודות טיסה. במקרה של תנאי תשלום כמו " קרדיט " " 30 + " " עדיף  "הלקוח יקבל את נקודות הטיסה בעת קליטת העסקה. בעסקאות בהן הלקוח קיבל הנחה, יקבל הנוסע את הנקודות לפי ההנחה, לא לפי הסכום המקורי.
אם בוטלה העסקה, כך יבוטלו גם הנקודות. שימו לב אם נחסם כרטיס האשראי יש לכם 60 יום להמציא כרטיס אשראי, אם לא הנקודות ימחקו.

המרת הנקודות לאל על

כאמור הנקודות נצברות ע"י חברת Cal שמפעילה את התהליך הנ"ל, הנקודות יישארו אצל החברה עד אשר הלקוח יבקש להעביר את הנקודות לאל על, תוך שבעה ימי עבודה, קאל מחויבת להעביר את הנקודות. לשם קבלת ההטבות של אל על, הלקוח יהיה חייב ליצור קשר עם אל על ולא עם חברת Cal מכיוון שאל על מפעילות את ההטבות. הלקוח רשאי להעביר לאל על את הנקודות הקיימות כרגע בחשבון cal ולא את הנקודות העתידיות להתקבל.

לשם העברת הנקודות, כרטיס האשראי צריך להיות תקין ובתוקף. כל פעולה שקרית כמו העברת נקודות לחשבון אחר, תגרום לביטול כל הנקודות, חיוב של הנקודות בכסף בתוספת ריבית.
חברת קאל מחזיקה לעצמה את האפשרות לבטל את פעילות הצטברות הנקודות, לשנות את יחס המרה, לתקן ולשנות את התקנון, הברה מחויבת להודיע על כך ללוח מבעוד מועד.

הנוסע המתמיד

מועדון הנוסע המתמיד הוא מועדון לקוחות המפעילות החברות התעופה, המועדון עובד על בעיקרון שבו הלקוח מזמין טיסה, ( היום לא רק טיסה, אלא חנויות רבות, למעט תשלומים למוסדות ממשלתיים ) ומקבל תמורת הרכישה נקודות אותן צובר, את הנקודות הנ"ל יכול להמיר לטיסות ושדרוג בטיסות, כמובן שכפוף תחת התקנון של חברת האשראי ושל חברת התעופה.

מועדון הנוסע המתמיד של אל על, צוברים נקודות בכל יעדי אל על בכל המחלקות ובכל ימות השנה, בנוסף ניתן לצבור נקודות עם חברות המשתפות פעולה עם אל על. כדי שתוכלו להתחיל בפעולה של צבירת הנקודות תצטרכו בעת כל הזמנת טיסה לומר את מספא חבר המועדון הנוסע המתמיד שלכם.

תקבלו 20 נקודות תמורת הטסת חיית מחמד. ניתן לצבור נקודות גם ברכישת מוצרים המשתפות פעולה עם מועדון הנוסע המתמיד של אל על ושל חברת האשראי. חברי מועדון TL רשאים להמיר נקודות להוספת מזוודה לפי התנאים.

  

 

 

יצירת קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה. תודה!