אתר יוון והאיים ממליצים על אתר זה להזמנת טיסות לכל יעדי יוון

 

הזמנת טיסה לנשים בהריון

קיים תקנון גדול אצל חברות התעופה עבור "נשים בהריון" לאלה יש הגבלות רבות אך גם זכויות שכדאי לדעת עליהם, לא בכל אתרי ההזמנות מידע זה מתפרסם באופן גלוי וחבל שכן נשים בהריון משתמשות בשרותי התעופה בכל העולם מדי יום, אם במקרים דחופים או בטיסות שבשגרה, ראו מידע מקיף על הזמנת טיסה לנשים בהריון כפי שנאסף ונבדק ע"י כותבי התוכן של אתר flight booking בשיתוף אנשי תעופה אזרחית מובילים מישראל, אנו גם מעדכנים את התקנות מעת לעת בעת כניסה של מידע חדש למערכת שלנו או בעת פרסומים בתחום.

ביטוח
חובה עליכן לדווח על הריונכן לא משנה באיזה שלב אתן של ההריון. אם לא תדווחו ותתקלו בבעיה רפואית, הביטוח ראשי לבטל את הביטוח, השוו זאת לבעיה רפואית כזו או אחרת שלא דווחה בעת רכישת הביטוח. זה קר ומנוקר אבל חשוב מאד. קחו בחשבון שישנן חברות שלא מבטחות נשים בהריון מעל גיל 40. בנוסף מחובתכן לדווח על אופן כניסה להריון, אם ההריון היה כרוך בטיפול כזה או אחר הביטוח יהיה בהתאם, אם תיווצר בעיה חס וחלילה ולא דווח על הטיפול, הביטוח עלול להתנער מהתשלום ויהיו בטוחות שזה מה שיקרה. לא נעים אבל חבל לקחת את הסיכון.

עד איזה חודש מותר לטוס לנשים בהריון ?
אין לכך תשובה חד משמעית, בדרך כלל עד השבוע ה 36 וזאת מחשש ללידה מוקדמת. חשוב למרות אינפורמציה זו לברר באופן פרטני מול חברות התעופה הספציפיות, זאת מכיוון שלעיתים לחברות יש מדיניות שונה מאחת לשנייה. רצוי ואף כדאי מאוד להצטייד באישורים רפואיים מרופא מוסמך לנושא המאשר טיסה בשלב כזה או אחר להריונך. חלק מחברות התעופה אף יבקשו ממכן אישור שההריון תקין. שוב לא נעים, אבל לא כדאי לקחת את הסיכון גם לא עבורכן, אם זה בעיה רפואית בזמן הטיסה ואו שינוי מסלול הטיסה והיו מקרים.

נוחות
נסו לגרום לכן נוחות מקסימלית בעת הטיסה. זה מתחיל בהזמנת הכרטיסים ובמיקום הישיבה בטיסה. רצוי להזמין את מיקום הישיבה במעבר ולא ליד החלון, ( הסיבה ברורה ). נסו אף להזמין את מושב ליד דלתות החרום, שם יש יותר מקום לרגליים. אל תשכחו ואל תתביישו להזמין מים מתי שתצטרכו ורצוי אף מומלץ להתארגן עם אוכל מהבית המיטיב עמכן ולהריונכן. כל חצי שעה או כל זמן שנוח לך, קומי וחלצי עצמותייך, תני לדם בגופך לזרום אין צורך להסתכן בקרשי דם.

ביטחון
בדקו אם ליעד שאתן טסות צריך חיסונים מיוחדים, כל מחלה היא מצב ביש על אחת כמה וכמה אם את בהריון, בדקו אם ביעד שאת נוסעת יש בית חולים, או לפחות קופת חולים / מוקד רפואי מתפקד ואמין. לאחר האישורים מהרופא באישי שלך, נסי להיות איתו בקשר מדי פעם ולדווח על בעיות חריגות. הצטיידו בכרטיס מעקב הריון ולנסות שיהיה בפה המדוברת ביד, אם לא אז באנגלית

 

 

 

יצירת קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה. תודה!